Aktuality Budeme se účastnit 5. ročníku konference a výstavy SMART ENERGY FORUM

Novinka

září 18, 2019

Budeme se účastnit 5. ročníku konference a výstavy SMART ENERGY FORUM

září 18, 2019

Budeme se účastnit 5. ročníku konference a výstavy SMART ENERGY FORUM

Součástí Smart Energy forum dne 19. listopadu 2019 v Kongresovém centru Praha bude výstava zaměřená na energetickou soběstačnost (fotovoltaické panely, domácí akumulátory, atd.) mezinárodní konference a odborné semináře.

 

Těšit se můžete na špičkové řečníky z celého světa, inovativní vychytávky v oblasti decentrální energetiky, skvělou atmosféru a také na možnost testovacích jízd elektromobilů!

V rámci letošního ročníku Smart Energy Forum 2019 představíme 3 klíčové inovace, které brzy změní svět energetiky: Virtuální elektrárny, Blockchain, Komunitní energetiku. Samozřejmostí budou i prezentace zaměřené na nové obchodní modely s důrazem na akumulaci energie z obnovitelných zdrojů energie.

Nechte se inspirovat od předních odborníků, kteří vám představí aktuální trendy, které určují budoucnost energetiky. Smart Energy Forum Vám představí jednotlivce a firmy, které již v praxi svými inovacemi aktivně mění energetiku (nejen) v České republice.

Záštitu nad Smart Energy Forum 2019 udělila Komora obnovitelných zdrojů energie. Garanty kvality odborného programu mezinárodní konference je Fakulta elektroenergetiky ČVUT a Cech akumulace a fotovoltaiky.

Pořadatelskou organizací, která již pátým rokem připravuje Smart Energy Forum je portál www.solarninovinky.cz. S nápadem na realizací Smart Energy Forum, která má za cíl rozvíjet decentrální energetiku v ČR, přišel Jaroslav Dorda, šéfredaktor portálu www.solarninovinky.cz, který pro Vás se svým teamem i letos představí špičky v oblasti moderní decentrální z ČR a zahraničí.