Aktuality Výstavba nových prostor HALA A

Novinka

října 1, 2019

Výstavba nových prostor HALA A

října 1, 2019

Výstavba nových prostor HALA A

Vzhledem k potřebnosti nových prostorů byla vybudována nová moderní  "HALA A" o rozměrech 30x20x10m ( délka, šířka, výška ).

Hala je vybavena skladovým regálem, pro snadnější manipulace s těžkými břemeny a snadnější montáže využíváme mostový jeřáb Omis o nosnosti 10t, laboratoří - zkušebnou, vlastní trafostanicí napájenou z 22kV soustavy - a 400kVA transformátorem, sociálním zázemím, kancelářemi. Prostory nám již slouží pro montáž rozváděčů nízkého a vysokého napětí, dále dobrou skladovací a manipulační kapacitou při dovozu komponentů ze zahraničí. Taktéž zkušebnou - testovaním dodávaných zařízení, kde si ověřujeme jejich funkci. Kolem areálu je prostorný manipulační vydlážděný prostor pro snadný příjezd nákladních aut nebo jeřábů. Kolaudace je plánovaná na přelomu roku 2019-20.

V rámci doplnění laboratoře o fotovoltaickou elektránu a o bateriové uložiště budeme schopni vysvětlovat funkčnost zařízení případným zájemcům.

V nových moderních prostorech proškolujeme případné zájemce v oblasti digitálních ochran, zábleskových ochran, funkce aktivních filtrů, regulátorů jalového výkonu, měření - analýz sítí - měření kvality el. energie, měření částečných výbojů suchých transformátorů, nabíjení elektro aut, chování bateriových systémů v síti, matematické modelování sítí programem Neplan 360, apod.